VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 3. – 9. 10. 2022 (40. týden)

VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 3. – 9. 10. 2022 (40. týden)

3. 10. Vyhlášení ankety, Praha – Betlémská kaple

Sportovec Ministerstva vnitra roku 2022

Speciální ocenění pro Jiřího Berana – poděkování za dlouhodobý přínos organizaci

Pořadí oceněných sportovců OLYMP CS MV:
1. místo Martina Sáblíková, rychlobruslení
2. místo Adam Ondra, sportovní lezení
3. místo Jiří Lipták, střelba broky
4. místo Markéta Davidová, biatlon
5. místo Jakub Tomeček, střelba broky
6. místo Jiří Přívratský, střelba kule
7. místo Anna Fernstädtová, skeleton
8. místo Petra Štolbová, taekwondo
9. místo Jiří Orság, vzpírání
10. místo Eliška Adamovská, sportovní lezení

Nejlepší Junior: (oceněni tři sportovci)
Tereza Voborníková, biatlon
Daniel Gracík, plavání
Jonáš Mareček, biatlon

Trenér roku:
Břetislav Doleček, střelba broky

Cena Ministra vnitra:
Adam Ondra

Sportovní Síň slávy Ministerstva vnitra:
Miroslava Topinková Knapková

Cena ředitele OLYMP CS MV:
Brenda Fruhvirtová, tenis

CYKLISTIKA
7. 10. SP UCI kat. C1 – cyklokros, Waterloo/USA
7. místo Michael Boroš

8. 10.  Český pohár, TOI TOI CUP 2022 – cyklokros – Jičín
2. místo Adam Ťoupalík, 5. místo Jakub Ťoupalík

9. 10. SP UCI kat. World Cup – cyklokros, Waterloo/USA
14. místo Michael Boroš

MOTO
8. 10. MČR dvojic, Kopřivnice
1. Slaný (podíl Krčmář)
2. Pardubice (podíl Štichauer)
3. Olymp Praha (Kvěch, Chlupáč)
4. Kopřivnice (podíl Klíma)

8. 10. MS Superbike, Aragon/Portugalsko
24. místo König

8. 10. MS Supersport, Aragon/Portugalsko
18. místo Vostatek

9. 10. MS Superbike, Aragon, Portugalsko
23. místo König

9. 10. MS Supersport, Aragon, Portugalsko
15. místo Vostatek

STŘELBA BROKY
27. 9. – 11. 10. MS Osijek/Chorvatsko (skeet: Tomeček, Šumová, Šindelářová, Veselý, Včelička)
4. 10.
Skeet:
Junioři:  3. Včelička, 10. Veselý

5. 10.
Junioři – družstva skeet
4. místo ČR, podíl Veselý, Včelička

9. 10.
Skeet M: 37. Tomeček
Skeet Ž:  20. Šumová, 55. Šindelářová

TENIS
3. – 9. 10. ATPChallenger, Mouileron/Francie
Macháč – čtvrtfinále dvouhra

3. – 8. 10. J1 Kuching/Malajsie
Brunclík – semifinále dvouhra

3. – 5. 10. WTA Ostrava
Palicová – 1. kolo kvalifikace, 2. kolo čtyřhra
Nosková – 1. kolo kvalifikace
Valentová – 1. kolo kvalifikace
Havlíčková – 1. kolo kvalifikace

3. – 8. 10. W25 Šibenik/Chorvatsko
Šalková – 2. kolo dvouhra

3. – 9. 10. ATP Challenger, Mouileron/Francie
Lehečka – 2. kolo dvouhra

3. – 9. 10. WTA Tunis, Monastir
Fruhvirtová L. 1. kolo dvouhra

STOLNÍ TENIS
25. 9. – 8. 10. MS družstev Chengdu/Čína
Muži: 17. místo ČR, podíl Polanský
Ženy:   9. místo ČR, podíl Matelová

ÚPOLOVÉ SPORTY – JUDO
6. – 12. 10. MS Taškent/Uzbekistán (Pulkrábek, Klammert, Paulusová)
6. 10.
HK 60 kg: Pulkrábek vyřazen v 2. kole

VOLEJBAL
ženy
Preseason CUP 2022
6. 10. Liberec
Dukla – Olymp 3:0

8. 10. Brno
Frýdek-Místek – Olymp 0:3

9. 10.
VK Šelmy Brno – Olymp 0:3

8. – 9. 10. Extraliga JKY U-20, Prostějov
Olymp – Liberec 0:3
Olymp – Prostějov 3:0
Olymp – VK KP Brno 0:3

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ – SPORTOVNÍ LEZENÍ
9. 10. MČR ve sportovním lezení na rychlost, Brno
Rychlost: 1. místo Kříž