VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 3. – 9. 6. 2024 (23. týden)

ATLETIKA
3. 6. Memoriál Josefa Odložila, Praha/CZE
dálka muži
7. místo Juška Radek 756 cm
8. místo Kováč Dan 730 cm
tyč ženy
5. místo Ondrová Viktorie 425 cm
800 m ženy
7. místo Štoudková Pavla 2:08,65 min
200 m ženy
4. místo Šplechtnová Barbora 24,09 s
400 m muži
7. místo Desenský Michal 46,21 s
400 m překážkek muži
5. místo Tuček Martin 51,36 s

7. – 12. 6 ME, Řím/ITA
800 m muži
11. místo Dudycha Jakub 1:46,94 min
dálka muži
23. místo Juška Radek 772 cm
4×400 m mix
6. Česko, Krsek Matěj (podíl) 3:14,24 min
400 m muži
21. místo Krsek Matěj 46,69 s
100 m muži
16. místo Stromšík Zdeněk 10,39 s
1500 m ženy
19. místo Mäki Sasínek Kristiina 4:12,76 min
půlmaraton ženy
45. místo Stewartová Moira 1:13,41 hod
disk muži
17. místo Bárta Marek 61,20 m
400 m překážek muži
20. místo Tuček Martin 51,27 s

MOTO
PLOCHÁ DRÁHA
8. 6. SEC Finále 1, Debrecen/HUN
11. místo Milík Václav

8. 6. MS SGP2 QR 1 do 21 let, Ludwigslust/GER
8. místo Jeníček Jan
10. místo Bednář Adam

8. 6. MS SGP2 QR 2 do 21 let, Macon/FRA
11. místo Kameník Matouš

8. 6. MS SGP2 QR 3 do 21 let, Terenzano/ITA
11. místo Vaníček Jaroslav

TRIAL
8. – 9. 6. MS – Trial GP2, Sant Julia de Loria/AND
Fabián David 9. a 10. místo

STŘELBA KULE
31. 5. – 7. 6. SP, Mnichov/GER
vzduchová puška 60 muži
7. místo Přívratský Jiří
vzduchová puška 60 ženy
69. místo Brázdová Lucie
103. místo Štefánková Kateřina
sportovní malorážka 3×20 muži
4. místo Přívratský Jiří
sportovní malorážka 3×20 ženy
32. místo Štefánková Kateřina
41. místo Brabcová Karolína
46. místo Brázdová Lucie
rychlopalná pistole 2×30 muži
21. místo Podhráský Martin
vzduchová pistole 60 ženy
30. místo Schejbalová Veronika
vzduchová pistole 60 muži
32. místo Schejbal Pavel

TENIS
3. – 7. 6. Roland Garros, paříž/FRA
Nosková Linda 2. kolo dvouhra i čtyřhra

3. – 7. 6. Surbiton w100/GBR
Fruhvirtová Linda 1.kolo dvouhra

3. – 7. 6. Prostějov ATP Challenger, Prostějov/CZE
Krumich Martin 1. kolo dvouhra

3. – 7. 6. Roland Garros junior, Paříž/FRA
Peták Denis 1. kolo dvouhra
Valentová Tereza vítězství dvouhra i čtyřhra
Samson Laura finále dvouhra, semifinále čtyřhra
Kovačková Alena 2. kolo dvouhra, semifinále čtyřhra

3. – 7. 6. Makarska w125/CRO
Fruhvirtová Brenda čtvrtfinále dvouhra

3. – 7. 6. j60, Larnaka/CYP
Kovačková Jana vítězství dvouhra

3. – 7. 6. Marianské Lázně j30/CZE
Zajíčková Kateřina vítězství čtyřhra

STOLNÍ TENIS
3. – 9. 6. WTT Contender, Záhřeb/CRO
9. místo Jančařík Lubomír

SQUASH
5. – 9. 6. WA open international open, PSA 6k, Perth/AUS
Vorlíček Ondřej čtvrfinále

BADMINTON
6. – 9. 6. RSL Lithuanian International/LTU
dvouhra ženy
Krulová Lucie 17. – 32. místo
dvouhra muži
Král Jiří 17. – 32. místo

ÚPOLOVÉ SPORTY
ZÁPAS
6. – 9. 6. MT dospělí, řecko-římský zápas, Budapešť/HUN
muži do 97 kg
9. místo Omarov Artur

VZPÍRÁNÍ
8. – 9. 6. MČR mužů a žen Brno/CZE
muži do 109 kg
1. místo Kolář Josef, dvojboj 350 kg – NR
muži +109 kg
2. místo Vogel Arnošt
muži do 89 kg
1. místo Mareček Petr
muži do 81 kg
1. místo Krejčík Vojtěch
ženy do 55 kg
3. místo Kozlová Karolína
ženy do 59 kg
1. místo Klabalová Radka
ženy do 71 kg
1. místo Ježková Patricie
ženy do 72 kg
2. místo Koželská Kristína
ženy do 76 kg
3. místo Vybíralová Natálie

KOLEKTIVNÍ SPORTY
RAGBY
5. – 9. 6. RE CHAMPIONSHIP I.- MAKARSKA/CRO
7.6.
FRA – CZE 26:12
IRE – CZE 24:22
8.6.
POL – CZE 19:5
CZE – TUR 19:10
9.6.
GER – CZE 0:36
CZE – IRE 10:5