VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 31. 7. – 6. 8. 2023 (31. týden)

ATLETIKA
5. 8. VC Litomyšle
Disk: 2. místo Vít Kotrba 48,85
Disk: 3. místo Klára Klonová 46,72

CYKLISTIKA
6. 8. MS silniční závod Elite – Glasgow
37. místo Michael Boroš
42. místo Adam Ťoupalík

MOTO
Plochá dráha
5. 8. SEC F2 Gustrow/GER
12. místo Václav Milík, 15. místo Jan Kvěch

MS Silniční moto – MOTO 2
4. – 6. 8. Silverstone/GBR
13. místo Filip Salač

5. 8. 1. závod MS ve Flat Tracku (FIM Flat Track World Championhip) Manchesteru/GBR
2. místo Ervín Krajčovič

PLAVÁNÍ
28. 7. – 8. 8. Letní SU, Chengdu/CHN
Jan Čejka
5. místo 200Z 2:00,52
16. místo 100Z 55,81
Matěj Zábojník
8. místo 200P 2:14,64
12. místo 100P 1:01,13
22. místo 50P 28,70

31. 7. – 6. 8. MEJ 2023 Funchal/POR
Duet tech: 6. místo CZE, Diana Čipová,Julie Lewczyszynová 190,2950

Duet free: 6. místo CZE, Diana Čipová,Julie Lewczyszynová 149.9708
Solo tech: 11. místo CZE, Julie Lewczyszynová
Solo free: 10. místo CZE, Diana Čipová

STŘELBA KULE
28. 7. – 8. 8. Letní SU, Chengdu/CHN
27. 7.
VzPu 60 družstva Ž: podíl na 10. místě CZE, Kateřina Štefánková
1. 8.
SM 3×40 Ž: 6. místo Kateřina Štefánková 1172
SM 3×40 družstva Ž: podíl na 3. místě CZE, Kateřina Štefánková
VzPi 60 M: 3. místo Pavel Schejbal 578
SP 30+30 Ž: 25. místo Veronika Schejbalová 550
2. 8.
VzPu Mix: 5. místo Jiří Přívratský 210 + Kateřina Štefánková 207,5
VzPi Mix: 2. místo Pavel Schejbal 193 + Veronika Schejbalová 191, 12 b.

TENIS
31. 7. – 4. 8. ATP Challenger Liberec
Tomáš Macháč – 2. kolo dvouhra
Martin Krumich – 1. kolo dvouhra
Hynek Bartoň – 1. kolo dvouhra

31. 7. – 4. 8. MČR Pardubická juniorka
Petr Brunclik – 2. místo dvouhra, vítězství čtyřhra
Denis Peták – 3. místo vítězství čtyřhra
Laura Samsonová – 2. místo
Alena Kovačková – čtvrtfinále čtyřhra
Jakub Kusý – 1. kolo dvouhra
Tomáš Krejčí – 1. kolo dvouhra

31. 7. – 3. 8. WTA Praha
Barbora Palicová – 1. kolo dvouhra, semifinále čtyřhra
Dominika Šalková – 1. kolo dvouhra, semifinále čtyřhra
Lucie Havlíčková – 1. kolo dvouhra
Tereza Valentová – 1. kolo dvouhra, semifinále čtyřhra
Linda Nosková – finále dvouhry, v pondělí se hraje finále

31. 7. – 5. 8. TE 16 u16, Augsburg/GER
Sofie Hettlerová – čtvrtfinále dvouhra
31. 7. – 4. 8. WTA Montreal/CAN
Linda Fruhvirtová – 1. kolo kvalifikace
Jiří Lehečka – pokračuje

31. 7. – 4. 8. w60 Hechingen/GER
Brenda Fruhvirtová – vítězství dvouhra
31. 7. – 4. 8. M25 Wetzlar/GER
Jakub Nicod – 2. kolo dvouhra, semifinále čtyřhra

31. 7. – 4. 8. ATP Challenger Liberec
Daniel Siniakov – 1. kolo dvouhra

STOLNÍ TENIS
31. 7. – 6. 8. WTT Contender Lima/Peru
Dvouhra: 9. místo Matelová
Čtyřhra: 5. místo podíl Hana Matelová

ÚPOLOVÉ SPORTY – JUDO
4. – 6. 8. Turnaj mistrů Budapešť/HUN
HK 90 kg: David Klammert bez umístění

ÚPOLOVÉ SPORTY – TAEKWONDO
27. 7. – 5. 8. Letní SU, Chengdu/CHN
HK 62 kg: 1. kolo prohra Petra Štolbová

VOLEJBAL
28. 7. – 8. 8. Letní SU Chengdu/CHN (Kalhousová, Virtová, Šmídová)
Česko – Kolumbie 3:0 (25:19, 25:20, 25:22)
Česko – Japonsko 0:3 (17:25, 14:25, 21:25)
2. místo ve skupině
čtvrtfinále: Čína – Česko 3:0 (25:17, 25:16, 25:16)
5. – 8. místo: Itálie – Česko 3:1 (24:26, 28:26, 25:20, 25:19)
o 7. místo: Hongkong – Česko 3:0 (26:24, 25:20, 25:22)
Celkové 8. místo

VZPÍRÁNÍ
26. 7. – 3. 8. ME U23, Bukurešť/ROU
HK do 96 kg Martin Štreichl
Trh 13. místo
Nadhoz 10. místo
Dvojboj 9. místo

HK do 87 kg Pavlína Šedá
Trh 9. místo
Nadhoz 9. místo
Dvojboj 9. místo

Ve váze + 87 kg Zronková Daniela
Trh 7. místo
Nadhoz 7. místo
Dvojboj 7. místo

Týmy U23 muži: 4. místo CZE
Týmy U23 ženy: 4. místo CZE

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ – CYKLISTIKA HANDICAPOVANÝCH
1. – 12. 8. MS Glasgow/Skotsko
Stíhací závod: 8. místo Koblasa
Scratch: 7. místo Koblasa

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ – SPORTOVNÍ LEZENÍ
1. – 12. 8. MS Bern/SUI
Boulder muži: 8. místo Adam Ondra, 86. místo Martin Stráník
Boulder ženy: 47. místo Eliška Adamovská, 54. místo Michaela Smetanová,
73. místo Markéta Janošová

Obtížnost muži: 8. místo Adam Ondra, 19. místo Martin Stráník

Obtížnost ženy: 27. místo Eliška Adamovská, 31. místo Michaela Smetanová
71. místo Markéta Janošová

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ – VESLOVÁNÍ
4. – 6. 8. Letní univerziáda, Chengdu, Čína
Dvojskif ženy: 4. místo CZE, podíl Podrazilová

 

 

Úvodní snímek: Pavel Lebeda (sport-pics.cz)