VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 4. – 10. 9. 2023 (36. týden)

ATLETIKA
10. 9. Mítink kategorie Continental Tour – Gold, Záhřeb/CRO
800 m M: 7. místo Jakub Dudycha 1:45,84 (národní juniorský rekord)
1500 m Ž: 5. místo Kristiina Mäki 4:04,40
Oštěp: 6. místo Petra Sičaková 56,56

BADMINTON
7. – 10. 9. YONEX Slovenis Future Series 2023
Jiří Král – 1. kolo dvouhra

CYKLISTIKA
7. – 10. 9. Okolo Jižních Čech, SP UCI kat. 2.2
2. místo Adam Ťoupalík
16. místo Matěj Zahálka
43. místo Michael Boroš
59. místo Daniel Mráz
73. místo Jan Lukeš

MOTO
6. 9. MČR jednotlivců, Plzeň
1. Jan Kvěch, 2. Václav Milík, 3. Daniel Klíma, 4. Jaroslav Vaníček, 5. Petr Chlupáč,
6. Eduard Krčmář, 8. Adam Bednář, 9. Vojtěch Šachl, 10. Jan Jeníček, Bruno Belán, 14. Jan Hlačina, 15. Matouš Kameník

7. 9. MČR juniorů do 21 let, Finále č.3, Praha
1. Daniel Klíma, 2. Petr Chlupáč, 3. Jaroslav Vaníček, 4. Vojtrěch Šachl, 5. Marouš Kameník, 6. Bruno Belán, 7. Jan Jeníček, 8. Adam Bednář, 9. Jan Hlačina

8. – 10. 9. San Marino GP MOTO 2, Misano
9. místo Salač

8. – 10. 9. French Round, Superbike a Supersport, Magny Cours/FRA
Superbike
9. 9.
20. místo Oliver König
10. 9.
20. místo Oliver König
Supersport
9. 9.
22. místo Ondřej Vostatek
10. 9.
16. místo Ondřej Vostatek

9. 9. MS Flat Track Final č.2, Debrecen/HUN
3. místo Ervín Krajčovič

9. 9. SEC F3, Bydgoszcz/POL
15. místo Jan Kvěch, 16. místo Václav Milík

STŘELBA KULE
8. – 9. 9. KZR finále, Plzeň
8. 9.
SM 3×20 Ž: 3. místo Karolína Brabcová 591
5. místo Lucie Brázdová 588
6. místo Marie Opluštilová 584
9. 9.
VzPu 60 Ž: 4. místo Lucie Brázdová 625,3
6. místo Gabriela Etrichová 625
8. místo Karolína Brabcová 631
VzPi 60 M: 2. místo Pavel Schejbal 575+240,5
SP 30+30 Ž: 3. místo Veronika Schejbalová 575+19
10. 9.
VzPu 60 M: 7. místo Vojtěch Záborec
RP 2×30 M: 1. místo Martin Podhráský 589+30
2. místo Martin Strnad 576+26
3. místo Vojtěch Hejna 574+23
VzPi 60 Ž: 4. místo Veronika Schejbalová 570

TENIS
4. – 9. 9. ATP Challenger, Cassiss/FRA
Macháč – finále dvouhry
4. – 8. 9. M15 Koszalin/POL
Brunclík – čtvrtfinále dvouhra, finále čtyřhra
4. – 10. 9. J200 Rakovník
Peták – 2. kolo dvouhra, semifinále čtyřhra
Kusý – 1. kolo dvouhra, 2.kolo čtyřhra
Krejčí – 1. kolo dvouhra, 2.kolo čtyřhra
Hettlerová – 2. kolo dvouhra

4. – 9. 9. US Open Junior, USA
Valentová – finále dvouhra, 2. kolo čtyřhra
Samsonová – semifinále dvouhra, čtvrtfinále čtyřhra
Kovačková – 2. kolo dvouhra, čtvrtfinále čtyřhra

4. – 9. 9. w25 Frýdek Místek
Šalková – 1. kolo dvouhra, semifinále čtyřhra
4. – 9. 9. W60 Montreux/SUI
Havlíčková – semifinále dvouhra

ÚPOLOVÉ SPORTY – JUDO
7. – 10. 9. MEJ, Haag/NED
HK 63 kg: 5. místo Skalská

BIATLON
9. – 10. 9. MČR letní, Letohrad
9. 9.
Sprint M: 1. Vítězslav Hornig, 2. Adam Václavík, 3. Jonáš Mareček
Sprint Ž: 1. Lucie Charvátová, 2. Jessica Jislová , 3. Tereza Voborníková,
4. Markéta Davidová
10. 9.
Stíhací závod M: 1. Vítězslav Hornig, 2. Jakub Štvrtecký, 3. Jonáš Mareček
Stíhací závod Ž: 1. Markéta Davidová, 2. Tereza Voborníková , 3. Lucie Charvátová
Supersprint M: 1. Vítězslav Hornig, 2. Jonáš Mareček, 5. Adam Václavík
Supersprint Ž: 1. Tereza Voborníková, 2. Lucie Charvátová, 4. Markéta Davidová

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ – SPORTOVNÍ GYMNASTIKA
8. – 10. 9. SP Szombathely/HUN
Prostná: 1. místo Soňa Artamonová, 3. místo Alice Vlková
Přeskok: 2. místo Alice Vlková
Kladina: 3. místo Alice Vlková

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ – SPORTOVNÍ LEZENÍ
8. – 10. 9. SP Koper/SLO
Ženy: 23. místo Eliška Adamovská, 29. místo Michaela Smetanová
Muži: 29. místo Martin Stráník

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ – VESLOVÁNÍ
3. – 10. 9. MS Bělehrad/SRB
Dvojka bez kormidelníka Ž: 11. místo Radka Novotníková, Pavlína Flamíková (účastnické místo na OH 2024)
Párová čtyřka Ž: 13. místo Simona Pašková, Alžběta Zavadilová,
Markéta Nedělová, Eliška Podrazilová
Skif Ž: 21. místo Lenka Lukšová
Dvojskif Ž: 19. místo Kristýna Neuhortová, Michala Pospíšilová

 

 

Úvodní snímek: zdroj: instagram.com/flamice_