VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 5. – 11. 6. 2023 (23. týden)

ATLETIKA
5. 6. MEMORIÁL JOSEFA ODLOŽILA, PRAHA
200m: 5. místo Nikola Bendová 24,06
400m: 2. místo Matěj Krsek 46,58
3. místo Michal Desenský 46,83
4. místo Jan Tesař 47,03
800m: 8. místo Anna Šimková 2:07,60
9. místo Pavla Štoudková 2:07,94
1500m: 10. místo Filip Sasínek 3:43,03
400m př.: 7. místo Martin Tuček 50,80
Dálka: 3. místo Radek Juška 767cm
Oštěp: 8. místo Martin Konečný 64,09

5. 6. DUKLA MÍTINK, PRAHA
200m: 3. místo Barbora Šplechtnová 24,22
400m př.: 1. místo Ester Bendová 58,33 limit na ME U23
Tyč: 4. místo Viktorie Ondrová 380

7. 6. COPENHAGEN ATHLETICS GAMES 2023
200m: 2. místo Jan Jirka 21,13s

6. 6. PARDUBICKÝ ATLETICKÝ MÍTINK
Koule: 3. místo Michaela Trčová 13,19
Koule: 5. místo Dominik Sládek 15,91
Disk: 4. místo Dominik Sládek 52,04
5. místo Vít Kotrba 51,51 PB
Kladivo: 3. místo Jan Doležálek 66,60

6. – 10. 6. WORLD MOUNTAIN AND TRAIL RUNNING CHAMPIONSHIPS INNSBRUCK-STUBAI 202
Vertical: 42. místo Marek Chrascina 46:11
Mountain classic: 28. místo Marek Chrascina 1:02,10
Mountain Classic družstva: podíl na 8. místě Marek Chrascina

8. 6. MAGYAR NAGYDÍJ SOROZAT, BUDAPEST – WA CONTINENTAL TOUR BRONZE, BUDAPEŠT
400m: 7. místo Nikola Bendová 55,12

8. 6. SPORTUNION LIESE PROKOP MEMORIAL ST. POLTEN
1500m: 1. místo Pavla Štoudková PB
400m př.: Ester Bendová DNF
Disk: 3. místo Marek Bárta 62,29, 5. Petr Procházka 54,53, 7. Vít Kotrba 50,18
8. 6. JBL KOŠICE
Dálka: 1. místo Radek Juška 796

8. 6. 2. KOLO MPD JUNIORŮ A JUNIOREK
Výška: 1. místo Tomas Järvinen 205cm
Disk: 3. místo Tomas Järvinen 43,24 PB
Koule: 4. místo Tomas Järvinen 13,29 PB
Disk: 1. místo Klára Klonová 44,61

10. 6. ATLETICA GENEVE
400m př.: 18. místo Martin Tuček 50,65s

11. 06. MEZISTÁTNÍ UTKÁNÍ ČR – MAĎARSKO – SLOVENSKO – SLOVINSKO DOROSTENCŮ A DOROSTENEK
400m př.: 1. místo Marek Váňa 53,43s

BADMINTON
7. – 11. 6. VICTOR Denmark Masters 2023
Dvouhra: čtvrtfinále Jan Louda
Čtyřhra: čtvrtfinále Adam Mendrek, Ondřej Král

CYKLISTIKA
8. – 11. 6. Závod Míru SP UCI U23, Jeseník
23. místo Tomáš Přidal
52. místo Filip Řeha
62. místo Tomáš Obdržálek
72. místo Štěpán Telecký
91. místo Daniel Mráz
94. místo Jan Lukeš

MOTO – PLOCHÁ DRÁHA
7. 6. Extraliga, Pardubice
1. Pardubice (Václav Milík, Matouš Kameník, Hynek Štichauer)
2. Slaný (Eduard Krčmář, Adam Bruno Belán)
3. Liberec
4. Markéta (Jan Kvěch, Petr Chlupáč, Daniel Klíma, Jaroslav Vaníček, Vojtěch Šachl)

10. 6. MČR juniorů do 21 let, Plzeň
1. místo Petr Chlupáč
2. místo Matouš Kameník
3. místo Daniel Klíma

 

MS Silniční moto – MOTO2
9. – 11. 6. Italian GP, Mugelo/Itálie
7. místo Filip Salač

MS trial
10. – 11. 6. MS Trial GP San Marino 4. kolo
18. místo David Fabián

STŘELBA BROKY
1. – 12. 6. SP Junior, Suhl/Německo
Trap J: 7. Lukáš Buchal, 9. Ondřej Šťastný, 28. Jindřich Gvoždík, 30. Tomáš Nantl
Trap družstva J: 8. ČR (Ondřej Šťastný, Tomáš Nantl, Petr Dorničák)
Trap družstva Jky: 3. ČR (Zina Hrdličková, Lea Kučerová, Martina Matějková)
Trap Jky: 12. Lea Kučerová, 19. Martina Matějková

STŘELBA KULE
1. – 7. 6. ISSF SP Junior, Suhl/Německo
5. 6.
VzPu 60 J: 19. místo Vojtěch Záborec 623,6
31. místo Richard Křivánek 620,4
VzPu 60 Jky: 62. místo Marie Opluštilová
VzPi mix: 22. místo ČR, podíl Ondřej Tenk 275
6. 6.
LM 3×20 J: 6. místo Vojtěch Záborec 579
29. místo Richard Křivánek 572
LM 3×20 družstva J: 4. místo ČR, podíl Záborec, Křivánek
7. 6.
SM 3×20 Jky: 24. místo Marie Opluštilová 579
SM 3×20 družstva J: 3. místo ČR, podíl Marie Opluštilová

7. – 11. 6. 3. Puchar Polski Wroclaw
8. 6.
Mix VzPu : podíl na 2. místě Aneta Brabcová 313+10b.
9. 6.
LM 3×20 M: 1.místo Jiří Přívratský 590+463,5
VzPu 60 Ž: 1. místo Aneta Brabcová 626,7+250,7
3. místo Lucie Brázdová 623,9
SP 30+30 Ž: 9. místo Veronika Schejbalová 558
VzPi 60 M: 5. místo Pavel Schejbal 580
10. 6.
VzPu 60 M: 1. místo Jiří Přívratský 629,6+253
SM 3×20 Ž: 1. místo Aneta Brabcová 584+466,9
18. místo Lucie Brázdová 567
VzPi 60 Ž: 2. místo Veronika Schejbalová 577+235,5
RP 2×30 M: 7. místo Vojtěch Hejna 570
11. 6.
LM 60 M: 1. místo Jiří Přívratský 622,5
SM 60 Ž: 3. místo Aneta Brabcová 615,6
6. místo Lucie Brázdová 611,4

TENIS
5. – 9. 6. ATP Challenger, Prostějov
Tomáš Macháč – finále dvouhry
Hynek Bartoň – 2.kolo dvouhra

5. – 10. 6. JA Paříž/Francie
Petr Brunclík – 2. kolo kvalifikace
Tereza Valentová – 3. kolo dvouhra, 1. kolo čtyřhra
Alena Kovačková – 2. kolo dvouhra, čtvrtfinále čtyřhra
Laura Samsonová -1. kolo dvouhra, čtvrtfinále čtyřhra

5. – 10. 6. TE 2 Jablonec nad Nisou
Jakub Kusý – 2.kolo dvouhra
Tomáš Krejčí – čtvrtfinále dvouhra

ÚPOLOVÉ SPORTY – JUDO
10. – 11. 6. MT Rybnik/Polsko
HK 81 kg: 9. místo Filip Ivanka, bez umístění Jan Svoboda

ÚPOLOVÉ SPORTY – TAEKWONDO
9. – 11. 6. Luxembourg Open
HK 62 kg: 1. místo Petra Štolbová
HK 74 kg: 5. – 8. místo Tomáš Sittek
HK 80 kg: 5. – 8. místo Adam Jochman

VOLEJBAL
8. 6. Golden European League – ženy
Rumunsko – Česko 1:3 (25:16, 23:25, 26:28, 13:25)

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ – SPORTOVNÍ LEZENÍ
9. – 11. 6. SP boulder, Brixen/Itálie
Bouldering: 19. Adam Ondra, 67. Martin Stráník