VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 7. – 13. 8. 2023 (32. týden)

ATLETIKA
7. – 10. 8. MEJ Jeruzalém/ISR
800 m
1. místo Jakub Dudycha 1:46,76 min

Výška
4. místo Tomas Järvinen 215 =PB

Tyč
17. místo Viktorie Ondrová 380 m

8. 8. 2023 Rieter mítink, Ústí nad Orlicí/CZE
100 m
2. místo Jan Veleba 10,58s
4. místo Dan Kováč 10,73s PB

300 m
2. místo Michal Desenský 33,27

300 m
2. místo Nikola Bendová 38,15

800 m
3. místo Filip Sasínek 1:48,62

800 m
1. místo Anna Šimková 2:06,93
3. místo Karolína Sasýnová 2:07,78 PB

Dálka
2. místo Radek Juška 767m
4. místo Dan Kováč 735m

Koule
6. místo Tomáš Procházka 16,48m

Disk
4. místo Petr Procházka 56,42m

Oštěp
4. místo Petra Sičaková 54,51m

13. 08. 2023 16. ročník Hvězdného házení a 14. ročník Memoriálu Jana Mazance
300 m
1. místo Matěj Krsek 32,89s PB
300 m
4. místo Ester Bendová 38,89s PB
6. místo Anna Šimková 40,87s
9. místo Adéla Steinsová 42,89s
1000 m
1. místo Filip Sasínek 2:19,67 min

1000 m
2. místo Anna Šimková 2:44,94 min PB
3. místo Adéla Steinsová 2:51,96 min PB

Koule
6. místo Tomáš Procházka 17,11m

Oštěp
4. místo Petra Sičaková 54,06m

12. 08. 2023 Memoriál Květoslava Tichavského a Velká cena Dany Zátopkové v hodu oštěpem
100 m
2. místo Zděněk Stromšík 10,65s

4x100m
1. místo podíl Stromšík 38,84 limit na MS štafet

CYKLISTIKA
7. 8. MS BMX FREE STYLE Glasgow/GBR – finále
9. místo Iveta Miculyčová

9. 8. MS U23 časovka jednotlivců, Glasgow/GBR
41.místo Filip Řeha
50.místo Štěpán Telecký

12. 8. MS U23 silniční závod jednotlivců, Glasgow/GBR
Nedokončil Tomáš Přidal

12. 8. Memorial Henryka Łasaka SP UCI 1.2/POL
4.místo Filip Řeha
17.místo Matěj Zahálka
26.místo Daniel Mráz
30.místo Tomáš Obdržálek

13. 8. Memorial Jana Magiery SP UCI 1.2/POL
7.místo Filip Řeha
30.místo Daniel Mráz
53.místo Tomáš Obdržálek

MOTO
Plochá dráha
11. 8. MS juniorských družstev (SoN2) Riga, Lotyšsko
6. místo ČR – Chlupáč, Klíma, Vaníček

PLAVÁNÍ
10. – 13. 8. ME U23 Dublin/IRL
50M 4. místo Daniel Gracík, 23,64
100M 7.místo Daniel Gracík, 52,70

200P 5.místo Matěj Zábojník, 2:12,82
100P 18.místo Matěj Zábojník, 1:02,76

200Z 22.místo Jan Čejka, 2:02,95
100Z 29.místo Jan Čejka, 57,32

400PZ 9.místo Jakub Bursa 4:20,94
200PZ 9. místo Jakub Bursa 2:02,32
200K 38.místo Jakub Bursa 1:52,01

STŘELBA BROKY
11. – 13. 8. GP Heluz České Budějovice/CZE
trap M: 1.místo Jan Palacký 123 b.
2.místo Jiří Lipták 121 b.
3.místo Vladimír Štěpán 120 b.

11. – 13. 8. VC Orešanský/SVK
Skeet M: 1. místo Josef Stránský 121 b.
Skeet Ž: 4. místo Zuzana Zaoralová 107 b.
Trap Ž: 4. místo Martina Matějková 107 b.

STŘELBA KULE
11. – 13. 8. 3. KZR Plzeň/CZE
11. 8.
VzPu 60 M: 2.místo Jiří Přívratský 630,1 b./253,1 b.
8. místo Vojtěch Záborec 622,2 b.

VzPu 60 Ž: 1. místo Aneta Brabcová 630,1 b./253,1 b.
5. místo Kateřina Štefánková 628,7 b.
6. místo Lucie Brázdová 628,1 b.
7. místo Karolína Brabcová 627,4
12.8.
VzPu 60 M: 5. místo Vojtěch Záborec 624,2 b.

VzPu 60 Ž: 1. místo Lucie Brázdová 628,0 b.
2. místo Karolína Brabcová 627,3 b.
6. místo Gabriela Etrichová 624,3 b.
7. místo Kateřina Štefánková 623,4 b.
6. místo Marie Opluštilová 622,1 b.
LM 3×20 M: 2. místo Jiří Přívratský 588 b./460,7

SM 3×20 Ž: 1. místo Aneta Brabcová 590,0 b./463,4 b.
6. místo Karolína Brabcová 586 b.
8. místo Kateřina Štefánková 584 b.

13.8.
SM 3×20 Ž: 1. místo Karolína Brabcová 593 b.
5. místo Kateřina Štefánková 588 b.

SM 3×20 Ž: 1. místo Marie Opluštilová 588 b.
2. místo Kateřina Štefánková 586 b.
3. místo Karolína Brabcová 583 b.
4. místo Lucie Brázdová 583 b.
7. místo Vlasta Bartoníčková 573 b.

LM 3×20 J: 4. místo Vojtěch Záborec 582 b.
5. míst Richard Křivánek 582 b.
6. místo Milan Prusek 580 b.

11.8.
SP 30+30 Ž: 4. místo Veronika Schejbalová 570 b.

12.8.
SP 30+30 Ž: 1. místo Veronika Schejbalová 573 b./27 b.

VzPi 60 M: 2. místo Pavel Schejbal 571 b./241,3 b.

13.8.
VzPi 60 M: 1. místo Veronika Schejbalová 573 b.

RP 2×30 M: 4. místo Martin Podhráský 564 b./17 b.

TENIS
7. – 11. 8. ATP Challenger, Meerbusch/GER
Dvouhra 1. kolo Martin Krumich

7. – 12. 8. m25 Lodž/POL
Dvouhra semifinále Jakub Nicod

8. – 11. 8. ME družstev 18, CZE
Podíl 4. místo ČR Petr Brunclík

7. – 11. 8. WTA 125 Kozerki/POL
Dvouhra 1. kolo Barbora Palicová
1. kolo Lucie Havlíčková

7. – 12. 8. w25 Osijek/CRO
Dvouhra 1. místo Dominika Šalková

8. – 11. 8. ME družstev 16 CZE
1. místo ČR Laura Samsonova, Alena Kovačková

7. – 11. 8. J60 Bradfield/GBR
Dvouhra 1. místo Sofie Hetlerová

7. – 12. 8. w25 Leipzig/GER
Dvouhra 1. místo Fruhvirtová Brenda

ÚPOLOVÉ SPORTY – ZÁPAS
11. – 13. 8. MT Dortmund/GER
130 kg 11. místo/14 Marcel Albini

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ – CYKLISTIKA HANDICAPOVANÝCH
30. 7. – 13. 8. MS Glasgow/GB
Časovka: 9. místo Ivo Koblasa
Silniční závod: 10. místo Ivo Koblasa

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ – SPORTOVNÍ LEZENÍ
1. – 12. 8. MS Bern/SUI
kombinace muži: 6. místo Adam Ondra

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ SPORTOVNÍ GYMNASTIKA – SKOKY NA TRAMPOLÍNĚ
3. – 5. 8. SP, West Palm Beach/USA
45. místo Michaela Juříčková

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ SPORTOVNÍ GYMNASTIKA – SKATEBOARDING
11.8. – 13.8.2023 SP, Vigo/ESP
29. místo Martin Pek

 

 

úvodní snímek: zdroj: instagram.com/dudychajakub