VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 8. – 14. 4. 2024 (15. týden)

VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 8. – 14. 4. 2024 (15. týden)

CYKLISTIKA
10. – 14.4. Etapový závod SP UCI kat. 2.2, Tour du Loir et Cher, Blois/FRA
54. místo Obdržálek Tomáš
55. místo Ťoupalik Jakub
70. místo Zahálka Matěj
86. místo Boroš Michael
soutěž družstev
3. místo Česko

12. – 14.4.2024 Etapový závod, RBB Tour, Jindřichův Hradec/CZE
Rubeš Daniel 5. místo a DNF
9. místo Přidal Tomáš
DNF Kuba Jakub

MOTO
MOTO GP
14.4. GP Amerika/USA
15. místo Salač Filip

STŘELBA KULE
11. – 19.4. OH kvalifikace, Rio de Janeiro/BRA
vzduchová pistole mix
6. místo Schejbalová Veronika (podíl)
27. místo Schejbal Pavel (podíl)
vzduchová pistole 60 ran ženy
51. místo Schejbalová Veronika
vzduchová pistole 60 ran muži
56. místo Schejbal Pavel
vzduchová puška mix
8. místo Přívratský Jiří (podíl)

13.4. VC Dukly Plzeň, Plzeň/CZE
standardní malorážka 60 ran vleže ženy
1. místo Štefánková Kateřina
2. místo Brázdová Lucie
3. místo Brabcová Karolína
libovolná malorážka 60 ran vleže muži
2. místo Mikulčík Radek
5. místo Prusek Milan
standardní malorážka 3×20 ženy
1. místo Štefánková Kateřina
5. místo Brázdová Lucie
6. místo Brabcová Karolína
libovolná malorážka 3×20 muži
5. místo Mikulčík Radek
6. místo Prusek Milan
8. místo Křivánek Richard

14.4. VC Olymp CS MV, Plzeň/CZE
rychlopalná pistole 2×30 muži
2. místo Hejna Vojtěch

STŘELBA BROKY
12.-14.4. Memoriál V. Vargy Trnava/SVK
trap muži
1. místo Lipták Jiří 120+47
6. místo Štěpán Vladimír 116+11
trap junioři
4. místo Dorničák Petr 114
5. místo Šťastný Ondřej 113
7. místo Hanák Jaromír 111
9. Nantl Tomáš 110
trap juniorky
1. místo Matějková Martina 117+22
2. místo Kučerová Lea 110
skeet muži
1. místo Tomeček Jakub 123+57
2. místo Korčák Daniel 123+56
10. místo Veselý Adam 117
skeet ženy
9. místo Šumová Barbora 117

10.-14.4. GP Novigrad/CRO
trap muži
1. místo Palacký Jan 115+43
8. místo Beccari Fabio 114
trap ženy
19. Hrdličková Zina 108

TENIS
8. – 12.4. Split ATP Challenger, Split/CRO
Nicod Jakub 1. kolo dvouhra

8. – 14.4. Plovdiv J200, Plovdiv/BUL
Peták Denis čtvrtfinále dvouhra, čtvrtfinále čtyřhra

8. – 12.4. w35, Santa Margharita/ITA
Havlíčková Lucie finále dvouhra

8. – 13.4. w35, Sharm El Sheikh/EGY
Valentová Tereza vítězství dvouhra

STOLNÍ TENIS
8. – 12.4. WTT Feeder Düsseldorf
dvouhra ženy
17. místo Matelová Hana

BADMINTON
9. – 14.4. ME 2024, Saarbrücken/GER
čtyřhra muži
Mendrek Adam, Král Ondřej 1. kolo
dvouhra ženy
Švábíková Tereza 3. kolo

ÚPOLOVÉ SPORTY
TAEKWONDO
13. – 15.4. Serbia Open, Bělehrad/ESP
ženy do 53 kg
2. místo Hronová Dominika
ženy do 62 kg
3. místo Štolbová Petra
bez umístění Flégrová Hana
ženy do 73 kg
5. místo Jiránková Iveta

VZPÍRÁNÍ
31.3. – 11.4. (Q2 – 2024) IWF World Cup, OH kvalifikace, Paříž/FRA
muži nad 109 kg
10. místo Kučera Kamil

BOX
11.4. – 14.4. 2024 42nd Geebee Boxing, Helsinky/FIN
muži nad 92 kg
1. místo Pinc Martin

PLAVÁNÍ
9. – 15.4.2024 Eindhoven Qualification Meet 2024, Eindhoven/NLD
100 m motýlek muži
3. místo Gracík Daniel 52,17 s
50 m motýlek muži
4. místo Gracík Daniel 23,47 s
100 kraul muži
7. místo Gracík Daniel 49,48
200 m znak muži
5. místo Čejka Jan 1:59,77 min
100 m znak muži
7. místo Čejka Jan 55,77 s
50 m znak muži
8. místo Čejka Jan 25,90
200 m prsa muži
5. místo Zábojník Matěj 2:13,18 min
100 m prsa muži
11. místo Zábojník Matěj 1:01,71 min
400 m polohový závod muži
11. místo Bursa Jakub 4:26,42 min
200 m polohový závod muži
11. místo Bursa Jakub 2:04,59 min
50 m prsa ženy
16. místo Jandíková Natálie 33,14 s
100 m prsa ženy
9. místo Jandíková Natálie 1:11,07 min
200 m prsa ženy
10. místo Jandíková Natálie 2:33,66 min

RŮZNÉ SPORTY LETNÍ
SPORTOVNÍ LEZENÍ
12. – 14.4. SP (obtížnost), Wujiang/CHN
17. místo Stráník Martin

VESLOVÁNÍ
12. – 14.4. Kontrolní závody, račice/CZE
skif ženy U23
1. místo Janštová Terezie
2. místo Činková Veronika
3. místo Kubátová Lucie
5. místo Švejdová Eliška

VOLEJBAL
Kvalifikace ME U18 – Srbsko
11.4. Holandsko – CZE 2:3
12.4. Srbsko – CZE 2:3
13.4. Severní Makedonie – CZE 0:3
celkově 3. místo, nepostup na ME
podíl Mandová Anežka, Rejmanová Bára

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ
ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ
7. – 11.4. MČR, Štrbské Pleso/SVK
slalom ženy
1. místo Dubovská Martina
4. místo Nováková Barbora
obří slalom ženy
1. místo Nováková Barbora
slalom muži
1. místo Krýzl Kryštof
2. místo Kroupa Štěpán
3. místo Forejtek Patrik
DNF Müller Marek
obří slalom muži
1. místo Krýzl Kryštof
2. místo Koula Jan
6. místo Müller Marek
7. místo Kroupa Štěpán
9. místo Forejtek Patrik
obří slalom junioři
2. místo Müller Marek
3. místo Kroupa Štěpán
5. místo Forejtek Patrik
slalom junioři
1. místo Kroupa Štěpán
2. místo Forejtek Patrik

FREESTYLE
13. – 14.4. MČR v jízdě v boulích, St. Anton/AUT
single moguls
2. místo Kroupa Matyáš
8. místo Gajdečka Marek
dual moguls
2. místo Kroupa Matyáš
5. místo Gajdečka Marek