VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 9. – 15. 1. 2023 (2. týden)

VÝSLEDKY SPORTOVCŮ OLYMP CS MV V TÝDNU 9. – 15. 1. 2023 (2. týden)

ATLETIKA
Ostravské sprinty, Ostrava
60m: 1. místo Stromšík 6,74

CYKLISTIKA
15. 01. MČR v cyklokrosu, Ml. Boleslav
1. místo Michael Boroš
5. místo Adam Ťoupalík

STŘELBA BROKY
11. – 22. 1. SP Rabat/Maroko (Šumová, Hrdličková)
Skeet: 19. Šumová

STŘELBA KULE
11. – 14. 1. ISSF GP, Ruše/Slovinsko
13. 1.
Mix VzPu: 20. místo ČR, Přívratský, Brázdová 312,7+313
23. místo ČR, podíl Brabcová A. 313,3
VzPi 60 Ž: 19. místo Schejbalová 564
14. 1.
VzPu 60 M: 1. místo Přívratský 629,5+17 b.
VzPu 60 Ž: 6. místo Brabcová A. 629,1
22. místo Brázdová 627
VzPi mix: 3. místo ČR, podíl Schejbalová

TENIS
9. – 14. 1. Adelaide/Austrálie
Macháč – 1. kolo dvouhra

9. – 14. 1. J200 Bratislava
Kovačková – 1. kolo dvouhra
Brunclík – finále dvouhra a semifinále čtyřhra
Peták – semifinále dvouhra a semifinále čtyřhra
9. – 13. 1. Australian Open kvalifikace
Palicová – 2. kolo kvalifikace
Furhvirtová B – postup do hlavní soutěže a pokračuje
Fruhvirtová L – nehrála tento týden, pokračuje v hlavní soutěži
Nosková – 1. kolo kvalifikace

9. – 13. 1. TE 2 U16 Břeclav
Krejčí – 2. kolo dvouhra a finále čtyřhra
Kusý – 1. kolo dvouhra a finále čtyřhra

9. – 14. 1. ATP 250 Auckland/Nový Zéland
Lehečka – 2. kolo dvouhra

10. – 14. 1. W40 Tallin/Estonsko
Havlíčková – 1. kolo dvouhra a vítězství čtyřhra
Šalková – 2. kolo dvouhra a vítězství čtyřhra

STOLNÍ TENIS
11. 1. Kvalifikace o postup na ME družstev žen 2023, Havířov CZE – ITA
Česko – Itálie 3:2

12. 1. Kvalifikace o postup na ME družstev žen 2023 CZE – POR
Skupina A2
Česko – Portugalsko 3:1

Kvalifikační utkání žen jsme vyhráli proti Italkám 3:2 a proti Portugalsku 3:1
Družstvo žen tímto postupuje na ME družstev, které proběhne v září v Malmö.

Luboš Jančařík nyní hraje na turnaji v Dohá (Katar), bohužel Hanka Matelová je nemocná, a tudíž se plánovaného turnaje nezúčastní.

VOLEJBAL
14. 01. Extraliga žen: Olymp – Olomouc 3:1 (17, 20, -16, 21)

BIATLON
11. – 15.01. SP Ruhpolding/Německo
11. 1.
Muži – vytrvalostní závod (20 km): 8. Krčmář, 45. Štvrtecký, 63. Václavík, 73. Hornig
12. 1.
Ženy – vytrvalostní závod (15 km): 14. Jislová, 18. Davidová, 40. Charvátová,
80. Voborníková
13. 1.
Muži – štafeta (4×7,5 km): 15. Česko (Krčmář, Štvrtecký, Hornig, Václavík)
14. 1.
Ženy – štafeta (4×6 km): 5. Česko (Voborníková, Jislová, Davidová, Charvátová)
15. 1.
Hromadný závod mužů (15 km): 23. Krčmář
Hromadný závod žen (12,5 km): 17. Davidová, 18. Jislová

13. – 14. 01. IBU Cup Pokljuka/Slovinsko
13. 1.
Muži – Krátký VZ (15 km): 12. Mánek
Ženy – Krátký VZ (12,5 km): 34. Václavíková, 39. Pavlů, 46. Mikysková,
53. Kulhánková, 59. Gotvaldová

14. 1.
Ženy – sprint (7,5 km): 41. Pavlů, 54. Kulhánková, 56. Václavíková, 63. Mikysková,
68. Gotvaldová
15. 1.
Muži – sprint (10 km): 40.Mikyska
Ženy – sprint (7,5 km): 43. Gotvaldová, 47. Václavíková, 53. Mikysková, 59. Pavlů,
65. Kulhánková

12. – 22. 1. Zimní světová univerziáda, Lake Placid/USA
14. 1.
Krátký VZ muži: 14. Kabrda J.
Krátký VZ ženy: 3. Jandová, 8. Otcovská, 19. Bártová

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ – ALPSKÉ LYŽOVÁNÍ
10. 01. SP Flachau/Rakousko
Slalom: Dubovská nedok. 1.kolo

13. – 21. 01. Zimní světová univerziáda, Lake Placid/USA
Obří slalom: 1. místo Zabystřan

14. – 15. 1. EP, Pozza di Fassa/Itálie
14. 1.
Slalom: DNF1 Jelínková
15. 1.
Slalom: 42. Jelínková

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ – BOBY
14. – 15. 01. SP Altenberg/Německo
14. 1.
Dvojbob: 10. místo ČR, Dobeš A., Záleský, 11. ČR, Dvořák, Dobeš M.
15. 1.
Čtyřbob: 7. místo ČR, podíl Dvořák, Dobeš M., Záleský, 11. ČR, podíl Dobeš A.

14. 01. MSJ Winterberg/Německo
Dvojbob: 9. místo ČR, podíl Běhounek, 12. ČR, podíl Procházka
Čtyřbob: 10. místo ČR, podíl Běhounek, Procházka

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ – RYCHLOBRUSLENÍ
13. – 15. 01. ME shorttrack, Gdaňsk/Polsko
Vaňková Petra
1500m: 11. místo, 500m: 20.místo, 1000m: 25. místo (34 startujících)
Sejpal Zdeněk
1500m: 26. místo, 500m: 30. místo, 1000m: 27. místo (43 startujících)

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ – SKELETON
15. 01. SP Altenberg/Německo
7. místo Fernstädtová

15. 01. MSJ, Winterberg/Německo
MSJ U20
3. místo Drahoňovský
MSJ
14. místo Drahoňovský

RŮZNÉ SPORTY ZIMNÍ – SNOWBOARD
9. – 15. 01. SP Kreischberg/Rakousko
BIG AIR rozjížďka: 23. místo Hroneš (nepostoupil do finále)